Kata Kadar Verim Artışı
Gün
Boyunca
Saat Aktif
Çalışma
0
Hata

Hangi Sorunlarınızı Çözer?

Saatler süren verimsiz operasyonel işlemlere artık son. İK süreçlerinizde yapılabilecek Robotik Süreç Otomasyonları ile artık 7/24 ve sıfır hata ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş İlanları İşlemleri

Robotik yazılımlar her gün başvuruları kontrol ettiğiniz iş ilanları sitelerindeki başvuru durumunu günceller, başvuruları kriterlerinize göre filtreleyebilir ve size raporlayabilir.

Aday Otomatik Bilgilendirme Sistemi

Başvuru yapan, başvurusu olumsuz sonuçlanan ya da süreci olumlu ilerleyen adaylara bir sonraki aşamaları için otomatik mail gönderimi yapılabilir.

SGK Otomatik Girişleri

SGK online platformuna çalışan bilgilerinin otomatik girişlerinin yapılabileceği Robotik Otomasyon Yazılımları kurgulanabilir.

İşe Giriş ve İşten Çıkış İşlemleri

Başarılı adayların işe giriş işlemleri otomatik bir şekilde yapılıp hem SGK sistemine işlenebilir, hem de şirket içi platformlara kaydı gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde işten çıkış işlemleri de otomatikleştirilebilir.

KPI Hesaplanması

Şirketlerin keskin KPI'larının hesaplanması için Robotik Algoritmalar kullanılabilir.

Bordro İşlemleri

Karmaşık yapılardan olan bordro işlemleri ve SGK bildirimleri Robotik Otomasyonlar sayesinde hatasız bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İşe Giriş Oryantasyon İşlemleri

İşe yeni başlayan çalışanların kullanıcı hesaplarının otomatikleştirilmesi, maillerinin açılması ve oryantasyon programlarının işlenmesi yine Robotik Otomasyon ile gerçekleştirilebilir.

Bir İş İlanı İçin Gelen Binlerce CV'yi İncelemek,
Kişinin İşe Uygunluğunu Tespit Etmek Zor İş.
RPA ile Otomatik Olarak Bunu Dakikalar İçinde Yapabilirsiniz.

Partneri olduğumuz UiPath'in teknolojilerini kullanarak yazılım robotlarını aday başvuru işlemlerini nasıl kolaylaştırdığını, özgeçmişlerin otomatik olarak nasıl okunup işe uygunluğunun kontrol edildiğini kendiniz gözlemleyin.

"İK uzmanlarınızın zamanlarını geri kazanın!"

 İnsan Kaynakları Departmanı Liderleri RPA 'i Tercih Ediyor

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), bir departmanı tekrar eden ve gereksiz görevlerinden kurtarır, böylece daha stratejik girişimlere odaklanabilirler. Dünya çapındaki İK departmanları gün geçtikçe RPA teknolojisini benimsiyor ve zamanlarının

%40'ını

geri kazanıyor, işyerlerini daha mutlu ve insan odaklı hale getiriyorlar.

RPA ile Kazandığınız Zamanla Nelere Odaklanabilirsiniz?

 • Sürdürülebilir Büyümeyi Sağlayın
  Sürdürülebilir Büyümeyi Sağlayın

  Düşük riskli, agresif olmayan bir çözümle öngörülebilirlik ve tasarruf elde edin.

 • İş Riskini En Aza İndirin
  İş Riskini En Aza İndirin

  Daha hızlı ve doğru raporlamalara başlayın ve değişikliklere proaktif olarak cevap vererek aksiyon alın.

 • İnnovasyona Kıvılcım Olun
  İnnovasyona Kıvılcım Olun

  Tekrarlı ve yorucu işleri ortadan kaldırarak çalışanlarınızı derin analizler ve strateji yürütme, danışmanlık desteği gibi değerli işlere yönlenmesini sağlayın.

İlginizi Çekti mi? RPA ile Geleceği Birlikte Planlayalım

Rutin, çok tekrarlı ve yorucu insan kaynakları süreçlerinizi yazılım robotlarına yaptırırken, önemli işlerinize yoğunlaşmak ve üretkenliğinizi artırmak muhteşem bir fikir, değil mi ?

RPA teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için makalelerimize göz atabilirsiniz. Bizi yakından tanımak isterseniz anasayfamıza, hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi almak için "HEMEN BİLGİ AL"a tıklayın.


PRP ANASAYFA HEMEN BİLGİ AL RPA MAKALELERİMİZ