HakkımızdaPRP'de Öncelik Gelişim


PRP Business Solutions olarak dijital dönüşüm ve süreç tasarımı ilkeleriyle; kurumların rekabet gücünü arttıracak ve büyüme hedeflerini gerçekleştirecek çözümler sunma amacıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak en güncel ve yenilikçi teknoloji çözümleri üreterek, durmadan gelişmeyi hedefliyoruz.Uzman ekibimizle şirketinizi geleceğin teknolojisi ile buluşturuyoruz.


Biz Robotik Süreç Otomasyonu, Proje Yönetimi, Süreç Geliştirme, Özel Proje Tasarımı ve Yönetimi ile tüm sektörlerde müşterilerimizin iş süreçlerini yeni nesil teknolojileri dönüşümü konusunda hizmet vererek destekliyoruz.

Güncel ve yenilikçi teknoloji çözümleri üretmek amacıyla sürekli olarak gelişerek müşterilerimizin hayatına dokunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda uzman ekip arkadaşlarımızla en kaliteli hizmeti sürdürülebilir ve yenilikçi iş çözümleriyle harmanlayarak mükemmelliği amaçlıyoruz.Kurucu: Tuğçe Ese


PRP Business Solutions A.Ş.’yi kurana kadar Tuğçe Ese pek çok şirkette değişimin öncüsü olan pozisyonlarda görev aldı. 26 yıl önce Princess Casino sektöründe çalışma hayatına başladı. Buradaki tecrübeleri onu Bilişim ve Teknoloji sektörüne yakınlaştırdı. Finans Müdürü olarak görevinden ayrıldı.

Bu noktadan sonra 1998 – 2000 yılları arasında Superonline bünyesinde işe başladı ve Back Office Koordinatörlüğüne kadar yükseldi. Burada kazandığı tecrübeyi 2000 – 2008 yılları arasında İXİR’in kuruluşunda yer alarak değerlendirdi. Müşteri Hizmetleri ve Faturalaşma&Tahsilat Operasyonları Müdür Yardımcısı olarak süren kariyeri, IXIR A.Ş.’nin Superonline tarafından satın alınmasıyla birlikte Müşteri Hizmetleri ve Self Servis Kanallar Müdürü olarak devam etti.2008 – 2012 yılları arasında da Turkcell İletişim A.Ş.’de çalışmaya başladı. Bu süre boyunca hem Tellcom İletişim Hizmetleri hem de Superonline’ın “Alternatif Hizmet Kanalları ve Çözüm Merkezi Müdürü” olarak görev aldı. Daha sonra Turkcell Global Bilgi A.Ş.’de “ İş Geliştirme&Yeni Operasyonlar ve Turkcell Superonline Operasyonları Müdürü” olarak kariyerine devam etti.

Teknoloji dünyasında her zaman daha fazla çözüm üretmeyi amaçlayan Tuğçe Ese, Turkcell Global Bilgi A.Ş.’de görevini sürdürürken aynı zamanda 205.000’den fazla kurumsal üyesi bulunan, Müşteri Deneyimi, Çalışan Bağlılığı ve İş Stratejileri üzerine kurulan, sektörde lider, global bir kuruluş olan ContactCenterWorld yarışmasına katıldı. Gerçekleştirdiği Best Incentive Scheme projesi ile ContactCenterWorld’de önce EMEA bölgesi, daha sonra da Dünya birincisi oldu.

2012 yılında Turkcell Global Bilgi A.Ş.’dan kendi isteği ile ayrıldı. Bu kendi girişimleri için çok kez fırsat yaratmasına sebep oldu. Avrupa ve Amerika’da çeşitli sektör ve fırsatları yerinde incelemek ve değerlendirmek adına sayısız çalışmalara imza attı. E-Ticaret ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren başarılı girişimlere imza attı.

2019 yılında ise Türkiye’de ciddi bir misyon üstlenerek Bilişim ve Teknoloji sektöründeki girişimi PRP Business Solutions A.Ş.’yi kurdu. PRP Business Solutions Tuğçe Ese’nin 26 yıllık başarılı kariyerinin bir yansıması olarak teknoloji sektörünün geleceğinde adından bolca söz ettirecektir.

Sadece Teknoloji değil elbet, en büyük tutkusu profesyonel olarak ilgilendiği Yelken’dir. Bu tutkuyu bir hedef haline getirerek dünyayı gezmeyi istemektedir. Yüzme, windsurfing, sinematografi, seyahat gibi hobileri olan Tuğçe Ese 1975 doğumludur.

PRP Ailesi Büyümeye Devam Ediyor


Kurulduğumuz ilk günden bu yana, yaratıcı, esnek ve uzman kadromuzla PRP'nin şirket kültüründeki etik, dürüst ve samimi iş yapış şeklimizi harmanlayıp kurumlar için yarının dünyasını tasarlıyoruz.

RPA teknolojisi ile geleceği şekillendirmek ve ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız buraya tıklayarak insan kaynakları birimimize mail gönderebilirsiniz.